Božićna humanitarna akcija na FOI-ju

U duhu božićnih blagdana, sa srcem ispunjenim dobrotom, Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike i Centar za volontiranje i humanitarni rad FOI-ja sa zadovoljstvom najavljuju tradicionalnu Božićnu humanitarnu akciju, koja će se odvijati na FOI-ju u utorak, 12. i srijedu, 13. prosinca 2023.

Ovogodišnji cilj akcije je nesebično darivanje i podrška onima kojima je to najpotrebnije. Pozivamo sve djelatnike, nastavnike, studente i prijatelje FOI-ja da nam se pridruže u što većem broju te zajedno ostvarimo velikodušnost koja će uljepšati blagdane onima koji su u potrebi.

Termini akcije:

• 12. prosinca 2023. od 10:00 do 14:00 sati (Student hub, FOI1, podrum, preko puta Rupe)
  • 13. prosinca 2023. od 10:00 do 14:00 sati (Student hub, FOI1, podrum, preko puta Rupe)
  • 13. prosinca 2023. od 12:00 do 14:00 sati (dvorana 11, FOI2)

Sakupljamo donacije:

• Namirnice duljeg roka trajanja
  • Osnovne higijenske potrepštine

Sve donacije bit će namijenjene Socijalnoj samoposluzi, organizaciji koja pruža podršku onima koji se suočavaju s teškoćama u zadovoljavanju osnovnih životnih potreba.

Neka naša zajednička dobrotvorna gesta bude svjetionik nade i ljubavi, šireći toplinu Božića na one koji ju najviše trebaju.

Svi smo pozvani dati svoj doprinos i pokazati snagu solidarnosti.

Hvala vam unaprijed na velikodušnosti i podršci.

Veselimo se zajedničkom stvaranju pozitivne promjene i pružanju pomoći onima kojima je to najpotrebnije!