Zlatko Horvat, CEO Leapwise održao pozvano predavanje na kolegiju Razvoj umreženih sustava

Objavljeno: 04.11.2023

Jedan od osnivača i CEO tvrtke Leapwise Zlatko Horvat održao je pozvano predavanje na kolegiju Razvoj umreženih sustava na prijediplomskom studiju Informacijski i poslovni sustavi. Tvrtka Leapwise dugogodišnji je partner FOI-ja i bavi se dizajnom i programiranjem softverskih rješenja, stoga je predavač dao studentima izvrstan uvod u IOT i trendove, baziran na vlastitom iskustvu iz prakse.

Tvrtka Leapwise, osnovana 2016. godine danas je pouzdani tehnološki partner za poduzeća i startupe u razvoju softverskih rješenja. Njihovo iskustvo u razvoju kompleksnih digitalnih proizvoda od početne ideje do konačne implementacije čini ih važnom karikom u IT industriji.

Posebno valja istaknuti sjajnu suradnju koju Leapwise ostvaruje s Fakultetom organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Njihova partnerstva u provedbi zajedničkih projekata u nastavi i izvannastavnim aktivnostima pružaju studentima izvanrednu priliku za praktično učenje i stjecanje vrijednih vještina u području tehnologije i informatike.