Web portal Centra za podršku studentima i razvoj karijera

Tražiš posao? Zanima te studiranje ili praksa u inozemstvu? Želiš sudjelovati na raznim natjecanjima, a ne znaš gdje se prijaviti? Potrebno ti je savjetovanje, a nemaš se kome obratiti? Želiš steći dodatno znanje i vještine? Zanimaju te uspjesi i priče alumnija FOI-ja? Ili te samo zanimaju najnovije vijesti s Fakulteta? Posjeti portal CPSRK i pronađi nešto za sebe!

CPSRK daje podršku studentima FOI-ja kako bi bili uspješni od upisa do završetka studija, kao i u planiranju vlastite karijere.

Podrška tijekom studija, studentski projekti i natjecanja, povezivanje s poslodavcima te planiranje i razvoj karijere samo su neka područja koje pokriva Centar za podršku studentima i razvoj karijera. Kako bi što više doprijeli do studenata i potaknuli ih na razne izazove, Centar je pokrenuo portal koji studentima nudi pregled sadržaja studentskih aktivnosti i najnovijih vijesti na jednom mjestu. Osim pregleda i prijava na natječaje za posao, praksu, razmjenu i stipendije, ističu se studentska natjecanja i edukativne radionice. Posebna rubrika na portalu rezervirana je za priče o FOI alumnijima, čiji uspjesi i poslovne priče potiču studentsku populaciju na razmišljanje o budućoj karijeri i zalaganju tijekom studiranja.

Kroz razne aktivnosti i događanja, Centar pomaže studentima kako bi se uspješno nosili s akademskim izazovima, napredovali kroz studij i izgradili svoju karijeru, a ujedno promovira svijest o društvenoj odgovornosti.

Posjetite službeni portal Centra na linku: http://cpsrk.foi.hr/