Ususret novoj ak. godini: početak nastave u ponedjeljak, 2. listopada 2023.

Objavljeno: 29.09.2023

Dragi brucoši FOI-ja, početak nove akademske godine 2023./2024. zakazan je za ponedjeljak, 2. listopada 2023. godine. Nastava će se odvijati prema objavljenom rasporedu u web aplikaciji nastava.foi.hr. Studenti (brucoši) se mogu ulogirati svojim AAI podacima, a raspored mogu vidjeti odabirom opcije 'Moj raspored'. Svakako treba obratiti pozornost na lokaciju izvođenja nastave, a sve adrese FOI-ja u Varaždinu, Zagrebu i Sisku vidljive su ovdje.

Kako bi se brucoši što bolje pripremili za nadolazeće izazove, sve detaljnije informacije (o modelima praćenja nastave, korištenju servisa i aplikacija FOI-ja, nastavnim i izvannastavnim aktivnostima) bit će im prezentirane na Orijentacijskom danu za brucoše u četvrtak, 5. listopada 2023. godine u dvorani 1 (FOI 1, Pavlinska 2, Varaždin), s početkom u 12:15 sati. Više informacija o Orijentacijskom danu bit će objavljeno uskoro na web stranci FOI-ja, a brucoši će biti dodatno obaviješteni mailom.

Pozivamo brucoše da prouče Vodič za brucoše, gdje će pronaći korisne savjete za uspješan početak svog studentskog putovanja.

Želimo dobrodošlicu svim brucošima te mnogo uspjeha u daljnjem studiranju!

Vidimo se na FOI-ju!