Upisi na sveučilišne prijediplomske studije kreću online od 20. srpnja - osigurana korisnička podrška za brucoše

Drage brucošice i brucoši, u četvrtak, 20. srpnja u 08:00 sati otvaramo online upise u prvu godinu sveučilišnih prijediplomskih studija (Informacijski i poslovni sustavi / Ekonomika poduzetništva / Informacijske tehnologije i digitalizacija poslovanja). Upisi će se odvijati isključivo putem naše aplikacije upisi.foi.hr.

Upis će biti moguć u svakom trenutku putem računala, tableta ili mobilnih uređaja do ponedjeljka, 24. srpnja u 12:00 sati. Za eventualna pitanja ili poteškoće prilikom upisa, osigurali smo vam i korisničku podršku putem virtualne BBB sobe.

Korisničku podršku pružat će studenti viših godina studija FOI-ja, kao i djelatnici fakultetskih stručnih službi. Oni će vam za sva pitanja i eventualne tehničke poteškoće biti na raspolaganju putem virtualne BBB sobe u sljedećim terminima:

• četvrtak, 20. srpnja od 8.00 do 14.00
  • petak, 21. srpnja od 8.00 do 14.00
  • ponedjeljak, 24. srpnja od 8.00 do 12.00

Ulazak u virtualnu BBB sobu bit će vam omogućen unošenjem imena i prezimena i to isključivo u navedenim terminima.

Upis u aplikaciji upisi.foi.hr je maksimalno pojednostavljen, a svi koraci će vam unutar iste biti detaljno opisani.

Više informacija o koracima upisa na pojedini studij možete vidjeti ovdje.

Za sva pitanja izvan navedenih termina možete nam se obratiti i na mail adresu upisi@foi.unizg.hr ili pozivom na broj 042 390 818 ili 042 390 810 (dostupni svakim navedenim danom od 08:00 do 14:00 sati).

Sretno na upisima!