U tijeku je natjecanje '2, 1, 0 kodiraj!' na FOI-ju

Redakcija studentskog lista STAK Fakulteta organizacije i informatike već peti put zaredom provodi '2, 1, 0 kodiraj!' natjecanje. Radi se o natjecanju programerskog tipa na koje se mogu prijaviti svi studenti FOI-ja.

Zadaci se mogu riješiti u bilo kojem programskom jeziku, a posebno se cijene inovativan način pristupa rješavanju, čistoća koda i kreativnost. Naravno, plagiranje je strogo zabranjeno te će svaka takva prijava biti diskvalificirana.

Za ovu su sezonu pripremljena tri zadatka koja izlaze tijekom tri tjedna. Zadaci su osmišljeni u dvjema varijantama, lakšoj i težoj, te su bazirani na problemima iz stvarnog života, stoga je njihovo rješavanje izazovno i zabavno.

Zadaci i sustav bodovanja objavljeni su na društvenim mrežama Staka i na web stranici.

Svoje zadatke možete poslati na stak@foi.hr s predmetom "2, 1, 0 kodiraj! - [broj zadatka]" do 31. siječnja 2023.

St@k na društvenim mrežama:

ISSUU