LUMEN Data Science natjecanje

U tijeku su prijave za LUMEN Data Science natjecanje. To je edukativno studentsko natjecanje u obradi i dubinskoj analizi velikih količina podataka i izradi Big Data rješenja. Studenti kroz svoja rješenja pronalaze korisno znanje i informacije iz velikih količina strukturiranih i nestrukturiranih podataka pritom koristeći različite statističke metode i tehnike strojnog učenja i umjetne inteligencije.

Tijekom trajanja natjecanja održavaju se radionice naših brojnih partnera te konzultacije koje vodi partnersko poduzeće zaduženo za smišljanje nagradnog zadatka. Timove s najboljim rješenjima očekuju vrijedne nagrade.

Na LUMEN Data Science natjecanje mogu se prijaviti svi zainteresirani studenti iz regije.

Prijave su otvorene do 3.2.2023. godine, a poveznicu za prijavu i sve ostale informacije možete pronaći na ovoj web stranici.