Tribina „Mladi pred izazovom korištenja EU fondova“

Poštovane studentice i studenti, pozivamo vas na tribinu „Mladi pred izazovom korištenja EU fondova“ koju će 11. travnja 2014. godine s početkom u 10.15. sati u dvorani 10 Fakulteta organizacije i informatike održati zastupnica u EU parlamentu, gđa Ivana Maletić.

Zastupnica Maletić stručnjak je u području EU fondova, a svoje dugogodišnje iskustvo rada s EU fondovima želi podijeliti sa studentima, te se tribinom želi informirati mlade o mogućnostima financiranja različitih njihovih aktivnosti, studentskih troškova, mobilnosti tijekom studija i različitih projekata studentskih udruga iz sredstava EU fondova i EU inicijativa. Tribina je praćena primjerima dobre prakse projekata iz drugih zemalja članica koje su izvrsno iskoristile mogućnosti financiranja projekata studenata i mladih iz EU fondova. Sudionici će imati priliku sudjelovati u diskusiji i postavljati pitanja.