Tink omogućuje studentima rad na znanstveno istraživačkim projektima

TINK nudi studentima mogućnost praktičnog iskustva na projektima iz područja biologije, kemije, fizike i računalnih znanosti. Natječaj je namijenjen studentima koji žele steći praktično iskustvo rada na projektima, a za sve one koji su već imaju iskustvo rada na projektima, pruža se prilika da upotpune i nadograde svoje kompetencije.

TINK je neovisan projekt s potporom ETH Globala (Zurich, Švicarska). Cilj TINK programa je omogućiti svim studentima, neovisno o zemlji porijekla i socio-ekonomskoj pozadini, praktično iskustvo rada na znanstvenim istraživačkim projektima.

Projekte iz područja biologije, kemije, fizike i računalnih znanosti potraži na www.tinkproject.org. Max Planck Institute of Molecular Cell Biology and Genetics, Max Delbrück Center for Molecular Medicine, Centre for Genomic Research, German Cancer Research Centre, University of Edinburgh, Johannes Kepler University samo su neke od institucija s kojima TINK surađuje.

Popis svih istraživačkih projekta i detaljnije informacije za prijavu potraži na www.tinkproject.org.

Prijave na projekte otvorene su do 15. listopada 2014.

Sretno!