Svečano potpisivanje Memoranduma o suradnji u Vilniusu

U organizaciji Sveučilišta  Mykolas Romeris (Mykolas Romeris University) iz Vilniusa (Litva) održano je svečano potpisivanje Memoranduma o suradnji između 7 europskih i azijskih sveučilišta.

Potpisom Memoranduma o suradnji vodeća europska i azijska sveučilišta usmjeravaju svoje napore na zajedničku suradnju u budućim projektnim inicijativama, znanstvenoj i istraživačkoj suradnji, te razvoju i implementaciji budućih zajedničkih studijskih programa. Memorandumu o suradnji pristupili su Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilište u Bolonji (Italija), Sveučilište Josai (Japan), Sveučilište Middlesex (UK), Huazhong sveučilište znanosti i tehnologije (Kina), Sveučilište Dongseo (Koreja) i Sveučilište Mykolas Romeris (Litva). U ime Fakulteta organizacije i informatike Memorandum je potpisao doc.dr.sc. Sandro Gerić, predsjednik Povjerenstva za upravljanje kvalitetom FOI i ECTS koordinator.

Svečano potpisivanje održano je 15. travnja 2014. godine u Vilniusu (Litva), a događaju su prisustvovali mnogi visoki uzvanici, od kojih ističemo ambasadora Republike Hrvatske u Litvi dr.sc. Davora Vidiša, te veleposlanike Italije, Japana i Kine.

Link na originalni tekst vijesti:

Fotografije sa svečanog potpisivanja Memoranduma o suradnji sveučilišta: