Svečano je otvoren novi studentski restoran u Varaždinu

U ponedjeljak 8. rujna 2014. svečano je otvoren restoran u sklopu Studentskog centra Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu.

U nazočnosti mnogobrojnih gostiju, prigodnim riječima skupu su se obratili Nenad Milijaš, ravnatelj SC-a Varaždin, Goran Habuš, varaždinski gradonačelnik, prof. dr. sc. Tihomir Hunjak, predsjednik Upravnog vijeća Studentskog centra Varaždin, prof. dr. sc. Aleksa Bjeliš, rektor Sveučilišta u Zagrebu, i prof. dr. sc. Vedran Mornar, ministar znanosti, obrazovanja i sporta, te predstavnica studenata Bojana Grobenski.

Zgradu restorana prigodno je blagoslovio biskup varaždinski mons. Josip Mrzljak.

Izgradnja restorana započeta je 19. siječnja 2014. i završena je već 29. kolovoza 2014. Restoran ima 300 sjedećih mjesta za studente, 60 sjedećih mjesta za à la carte goste i terasu sa 152 mjesta.

Slike s otvaranja studentskog restorana možete pogledati u nastavku.