Studenti FOI-a na E-Discovery seminaru u Lavalu

Dvanaestero studentica i studenata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu i ove godine sudjeluje u dvotjednom intenzivnom programu iz provođenja istrage u području elektroničkog poslovanja (E-Discovery). Seminar se održava na Visokoj školi ESIEA u Lavalu (Francuska) u razdoblju od 25. veljače do 8. ožujka 2013.

Studenti koji su otputovali u Laval odabrani su putem internog FOI natječaja. To su: Marina Dujmović, Dijana Grd, Maja Hornung, Maja Lalić, Anita Laktašić, Marina Marković, Kristina Takač, Boris Kišić, Mario Kolmačić, Igor Mirković, Sandro Njegovan i Branko Rendulić. Nadamo se da će u predstavljanju FOI-a biti jednako uspješno kao i studenti prijašnje dvije generacije FOI-evaca koji su vrlo uspješno sudjelovali u E-Discoveryiju.

Studente će pratiti prof.dr.sc. Neven Vrček, voditelj projekta na FOI-u, te asistenti Boris Tomaš i Zlatko Stapić.

Dojmove studenata iz Lavala možete pratiti na blogu.

Želimo im puno uspjeha u radu i predstavljanju našeg fakulteta!

e-discovery