Skupština Saveza ALUMNI UNIZG i Alumni priča

Objavljeno: 21.06.2024

Skupština Saveza ALUMNI UNIZG i Alumni priča, događaj u kojem sudjeluju istaknuti alumni studenti Sveučilišta u Zagrebu, održat će se u četvrtak, 4. srpnja 2024. u 14 sati u dvorani „Miroslav Čačković“ na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (Šalata 3b, Zagreb).

U radnom dijelu skupa predsjednik Saveza, prof. dr. sc. Mario Šafran podnijeti će kratko Izvješće o radu Predsjedništva Saveza za razdoblje srpanj 2023. - srpanj 2024., nakon čega slijedi Alumni priča pod nazivom Diploma s olimpijskim potpisom. Gosti Alumni priče biti će:

• prof. dr. sc. Romana Caput-Jogunica, predsjednica Komisije za dual karijeru u sportu Hrvatskog olimpijskog odbora;
  • izv. prof. dr. sc. Tomislav Smoljanović, specijalist ortoped i osvajač brončane olimpijske medalje u osmercu i
  • Martina Zubčić Dušak, operativna menadžerica i osvajačica brončane olimpijske medalje u taekwondou.

Razgovor će voditi prof. dr. sc. Veljko Đorđević, a glazbeni program izvodi Greenhill Club pod ravnanjem prof. dr. sc. Brune Baršića.