Školarine i upisni paket za upis u PITUP centrima (Križevci, Sisak, Zabok)

Poštovane buduće studentice i studenti FOI-a, upisni paket i prva rata školarine za upis u 1. godinu stručnog studija "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" u centrima Križevci, Sisak i Zabok plaćaju se putem naloga za plaćanje u banci, pošti, FINA-i, internet bankarstvom. Sugeriramo da uplatu izvršite prije podizanja upisnog paketa kako naknadno ne biste trebali odlaziti u banku.

Nalog za plaćanje za izvanredne studente na stručnom studiju PITUP u centru Križevci (prva rata školarine i upisni paket)

Nalog za plaćanje PITUP Križevci

Nalog za plaćanje za izvanredne studente na stručnom studiju PITUP u centru Sisak (prva rata školarine i upisni paket)

Nalog za plaćanje PITUP Sisak

Nalog za plaćanje za izvanredne studente na stručnom studiju PITUP u centru Zabok (prva rata školarine i upisni paket)

Nalog za plaćanje PITUP Zabok

Studenti PITUP-a centar Zabok, osim prve rate školarine i upisnog paketa, plaćaju Pučkom otvorenom učilištu u Zaboku i troškove organizacije studija u iznosu od 1.586,00 kn. Nalog za plaćanje za taj iznos dobit će prilikom upisa u Zaboku.