Školarine i upisni paket za 1. godinu preddiplomskih studija (IPS, EP, PITUP Varaždin)

Poštovane buduće studentice i studenti FOI-a, upisni paket (i prva rata školarine za izvanredne studente) za upis u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija "Informacijski i poslovni sustavi" i "Ekonomika poduzetništva", te stručnog studija "Primjena informacijske tehnolgoije u varaždinu" plaćaju se putem naloga za plaćanje u banci, pošti, FINA-i, internet bankarstvom. Sugeriramo da uplatu izvršite prije podizanja upisnog paketa kako naknadno ne biste trebali odlaziti u banku.

Nalog za plaćanje za sve redovne studente (upisnina i upisni paket) na studijima "Informacijski i poslovni sustavi", "Ekonomika poduzetništva", "Primjena informacijske tehnologije u poslovanju" u Varaždinu

Nalog za plaćanje IPS redovni

Nalog za plaćanje za izvanredne studente studija "Informacijski i poslovni sustavi" (prva rata školarine i upisni paket)

Nalog za plaćanje IPS izvanredni