Sastanak sa studentima zbog reakreditacije Fakulteta

Objavljeno: 14.11.2018

Poštovane studentice i studenti, Fakultet organizacije i informatike u Varaždinu Sveučilišta u Zagrebu prolazi postupak reakreditacije koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje.

U tu svrhu naše visoko učilište posjetit će Stručno povjerenstvo. Obvezan su dio protokola posjeta odvojeni sastanci s upravom visokog učilišta, predstavnicima nastavnog osoblja i studentima. Ljubazno Vas molimo da se u utorak, 20. studenoga 2018. g. s početkom u 12:00 sati (Vijećnica Fakulteta, FOI 1) u što većem broju odazovete na sastanak sa Stručnim povjerenstvom koje bi željelo čuti i vaš glas.

Više o samom postupku reakreditacije možete pronaći na mrežnoj stranici Agencije za znanost i visoko obrazovanje.