Prvi Oracle Academy dan na FOI-ju

Prvi Oracle Academy dan u Hrvatskoj će se održati u petak, 11. 12. 2015. Budući da je nedavno Fakultet organizacije i informatike na inicijativu Oracle Hrvatske postao registrirani partner Oracle Academy programa, i naši studenti mogu se uključiti u program.

Na događanju će biti:

• Predstavljen Oracle Academy program i prikazan postupak prijave studenata u sam program.
  • Predstavljeni obrazovni sadržaji za učenje i samoučenje (primjerice, tri tečaja za Javu) dostupna u okviru ovog programa.
  • Predstavljene mogućnosti Oracle certifikacije u Hrvatskoj (ispitni centar se nalazi u Zagrebu, u Algebri).
  • Predstavljene potrebe i očekivanja Oracleovih partnera (Combis, Ericsson i IN2) od potencijalnih kandidata za posao, a vezano uz Oracle tehnologije

Program Oracle Academy dana nalazi se u prilogu, a svi zainteresirani studenti Fakulteta organizacije i informatike moći će ga pratiti udaljeno iz Vijećnice Fakulteta uključivanjem u video konferenciju ovaj petak (11.12.2015) od 12-16h.

PROGRAM ORACLE ACADEMY DANA NA FOI-ju