Promjena rasporeda na PDS-u i DS-u

Promijenjen je raspored predavanja na preddiplomskom i diplomskom studiju Fakulteta organizacije i informatike. Izmjene u rasporedu obavljene su na temelju broja upisanih studenata po pojedinom predmetu.

Nastava na izbornim predmetima s preddiplomskog studija koje je upisalo manje od 15 studenata i diplomskog studija s manje od 10 studenata odvijat će se u obliku konzultacija u dogovoru s predmetnim nastavnikom.

Radi se o predmetima:

• Financijske institucije i tržište kapitala
  • Poslovni engleski jezik 2
  • Poslovni njemački jezik 2
  • Napredne formalne metode
  • Kontroling
  • Obrambeni IS - NEĆE SE IZVODITI NASTAVA - studenti trebaju što prije promijeniti upisani predmet
  • Fizičko oblikovanje BP
  • Statističke metode za informatičare
  • Računovodstvo
  • Poduzetništvo - NEĆE SE IZVODITI NASTAVA - studenti trebaju što prije promijeniti upisani predmet.

Studenti koji su upisali navedene predmete mogu zatražiti tijekom 2. tjedna nastave (21.-25.02.2011.) promjenu upisanog predmeta s nekim koji se izvodi u punoj satnici i što prije se uključiti u nastavu.

Raspored predavanja na preddiplomskom studiju možete vidjeti ovdje.

Raspored predavanja na diplomskom studiju možete vidjeti ovdje.