Izvođenje izbornih predmeta u centru PITUP Varaždin

V A R A Ž D I N

Varaždin, 9. listopada 2012. godine

Predmet: izvođenje izbornih predmeta u centru PITUP Varaždin

Na temelju broja upisanih studenata po pojedinom izbornom predmetu u centru PITUP-a Varaždiin napravljen je plan izvođenja izbornih predmeta za akademsku godinu 2012./13. Ukoliko se određeni predmet ne izvodi, a u ponudi postoji više od jednog predmeta za koji se nastava izvodi, studenti koji su upisali predmet koji se ne izvodi dužni su u vremenu od 9.10.2012. do 19.10.2012. predati u Referadi u Varaždinu indeks i popunjeni obrazac Zahtjev za promjenom upisanih predmeta (FOI-S-ZPUK-01.doc).

Slijedi lista izvođenja izbornih predmeta za centar PITUP-a Varaždin:

1. godina:

izvode se: Poslovno komuniciranje, Trgovačko pravo

ne izvodi se: Upravljanje znanjem – (studenti trebaju promijeniti izborni predmet)

2. godina:

zimski semestar:

• izvodi se: Dizajn programskih proizvoda
  • ne izvodi se: Napredno programiranje – (studenti trebaju promijeniti izborni predmet)

• izvode se: Računalom posredovana komunikacija, Poslovni engleski jezik
  • ne izvode se: Kontroling i politika kvalitete, Poslovni njemački jezik – (studenti trebaju promijeniti izborni predmet)

3. godina:

zimski semestar: