Popis predmeta koji se neće izvoditi u pojedinim PITUP centrima izvan Varaždina u akademskoj godini 2020./2021.

Objavljeno: 28.09.2020

Poštovane studentice i studenti, na temelju broja upisanih studenata po predmetima, a sukladnom važećem pravilniku o studiju, pojedini predmeti se neće izvoditi u akademskoj godini 2020./2021. na stručnom studiju Primjena informacijske tehnologije u poslovanju u centrima izvan Varaždina. Navedeno se odnosi na izborne predmete i obavezne predmete iz jezika na kojima nema upisanih studenata.

Svi studenti koji su upisali izborne predmete koji se ne izvode, moraju zamijeniti pojedini predmet na način da popunjenu Zamolbu za promjenom upisanih predmeta (u obrazloženje navesti da se predmet ne izvodi) pošalju e-poštom na adresu zamolbe@foi.unizg.hr najkasnije do 9. listopada 2020. Ako se u pojedinom centru na određenoj godini izvodi samo jedan izborni predmet, on će se nakon tog datuma studentima zamijeniti za predmet koji se ne izvodi.

Križevci
  • Njemački jezik 1
  • Njemački jezik 2
Sisak
  • Njemački jezik 1
Zabok
  • Njemački jezik 2
  • Tržište kapitala

Zbog manjeg broja upisanih studenata, na svim predmetima 2. godine u centru Križevci koji će se izvoditi, nastava će se održavati tako da prvo predavanje drži nastavnik u centru, a zatim se studenti priključuju nastavi na daljinu u jednom od centara sukladno čl. 2., st. 10. Odluke o načinu izvođenja nastave na stručnom studiju PITUP od akademske godine 2020./2021.