Projekt EDUCODE – prezentacija rezultata

Članovi hrvatskog dijela projekta „EDUCODE Project - Increasing the Competency of Computer Science Teaching Undergraduates on Coding Education“ (Podizanje kompetencija iz područja kodiranja/programiranja za studente nastavničkih studijskih usmjerenja iz informatike), financiranog od Erasmus+ KA2, održavali su prezentaciju rezultata projekta odnosno intelektualnih ishoda u obliku analize zahtjeva, kurikuluma i priručnika za nastavnike.

Prezentacija je održana 28. lipnja 2019. na Županijskom stručnom vijeću učitelja informatike Grada Zagreba – istok u Osnovnoj školi Brestje u Sesvetama. Uz članove stručnog vijeća prezentaciji su prisustvovali sveučilišni nastavnici i studenti sa Sveučilišta u Zagrebu.

Prezentaciju su održali prof. dr. sc. Dragutin Kermek i doc. dr. sc. Goran Hajdin s Fakulteta organizacije i informatike te doc. dr. sc. Predrag Oreški s Učiteljskog fakulteta.