Program usavršavanja iz područja javne nabave, Varaždin, 3. i 4.10.2013.

Temeljem odobrenja Ministarstva gospodarstva, Uprave za sustav javne nabave, Fakultet organizacije i informatike poziva vas na prijavu PROGRAMA USAVRŠAVANJA za održavanje certifikata iz područja javne nabave.

Fakultet organizacije i informatike 3. i 4.10.2013. u Hotelu Turist Varaždin, Aleja kralja Zvonimira 1, organizira redovito usavršavanje za održavanje certifikata iz područja javne nabave.

U četvrtak, 3.10.2013. na programu su "Aktualnosti u području javne nabave i koncesija"- 8 sati (predavači: Katarina Depope Radman, Karmen Meić, Dušan Munđar i Mirjana Čusek-Slunjski), a u petak, 4.10.2013. "Organizacija izrade plana nabave s prikazom na praktičnim primjerima"- 8 sati (predavači Daniela Banković i Nada Gunjača).

Program izvode ovlašteni predavači i treneri s bogatim praktičnim iskustvom u provedbi postupaka javne nabave. Više informacija na:http://www.foi.unizg.hr/javnanabava/Program-usavrsavanja