Predstavljen projekt - "Hrvatska pamet Hrvatskoj"

U srijedu 14. siječnja 2015. na konferenciji za medije održanoj u prostorijama Večernjeg lista predstavljen je projekt Poslovnog dnevnika pod nazivom Hrvatska pamet Hrvatskoj. Projektom se žele stvoriti uvjeti za ostanak akademski obrazovanih ljudi u Hrvatskoj. Pravo na sudjelovanje u natječaju imaju studenti svih fakulteta u dobi od 18 do 27 godina. Više možete pročitati u nastavku vijesti.

Cilj je natjecanja prezentiranje ideja koje bi trebale biti pretočene u konkretne projekte vezane na pet osnovnih tematskih smjerova: Izvorno hrvatsko, Destinacija Hrvatska, Održiva Hrvatska, Poduzetna Hrvatska i Inovativna Hrvatska.

Novčanu nagradu u iznosu od 21 tisuću kuna na potrošačkoj kartici dobit će pet najboljih radova. Prijave traju do 30. travnja, a rok za predaju je 30. lipnja.

Više o natjecanju možete pročitati u članku Poslovnog dnevnika ili na stranicama Sveučilišta u Zagrebu.