Predstavljen priručnik "E-portfolio kao nastavna aktivnost"

U Centru za e-učenje Srca u ponedjeljak, 18.02.2013., predstavljen je priručnik "E-portfolio kao nastavna aktivnost". Priručnik je nastao u sklopu projekta "Uporaba sustava e-portfolija u sveučilišnoj nastavi" kojeg vodi Centar za e-učenje Srca u suradnji sa Sveučilištem u Portu, Portugal. Nastavnici FOI-a, profesor Goran Bubaš i znanstvena novakinja Ana Ćorić, autori su dva poglavlja spomenute knjige.

Za navedeni priručnik znanstvena novakinja Ana Ćorić napisala je poglavlje o korištenje e-portfolija iz perspektive sveučilišnog nastavnika, a prof.dr.sc. Goran Bubaš napisao je poglavlje na temu pedagogije i instrukcijskog dizajna u primjeni e-portfolija. Priručnik je dostupan i u PDF izdanju.