Osvojena prva nagrada za e-učenje na konferenciji EUNIS 2011

Projekt Fakulteta organizacije i informatike EduWeb2.0 osvojio je prvu nagradu za e-učenje na konferenciji EUNIS 2011 u Dublinu.

Konferenciju EUNIS 2011 organizira European University Information Systems organisation. Nagradu pod nazivom EUNIS Dørup E-learning Award primili su znanstveni novaci FOI-a Ana Ćorić i Tihomir Orehovački koji su prethodno prezentirali rad pod naslovom "Strategies for implementation of Web 2.0 tools in academic education" (linkovi na članak i prezentaciju). Voditelj projekta EduWeb2.0 i koautor nagrađenog rada je prof.dr.sc. Goran Bubaš, a u radu projektnog tima sudjelovali su i mnogi zaposlenici FOI-a.

eduweb

Ostali projekti koji su ušli u uži izbor za nagradu su iUOC: Enhanced Mobile Learning at the UOCOtvorenog Sveučilišta u Kataloniji, Španjolska, kao i Descartes Medias kojeg koriste Sveučilišta Paris Descartes i Državno digitalno sveučilište Paris Ile-de-France.

U 2008. godini Dørup nagradu za e-učenje primili su Andreja Kovačić, Goran Bubaš i Miran Zlatović za projekt Engwiki i rad pod naslovom E–tivities With a Wiki: Innovative Teaching of English as a Foreign Language.

Članovi tima iProjekta EduWeb2.0 zahvaljuju za podršku Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu, kao i Centru za e-učenje Sveučilišta u Zagrebu.

Čestitamo!

Ana_Tihomir Ana_Tihomir