Predstavljanje mogućnosti studiranja u Francuskoj i stipendija francuske vlade

U petak, 6. ožujka 2020. u 11:00 sati u Vijećnici FOI-ja održat će se predstavljanje mogućnosti za studiranje u Francuskoj te stipendija francuske vlade za ak. godinu 2020./21.

Poštovani studenti i asistenti FOI-ja,

Pozivamo vas na predstavljanje mogućnosti studiranja u Francuskoj i stipendija francuske vlade za ak. godinu 2020./21. Prezentaciju će održati gđa Jasna Bas, ataše za znanstvenu i sveučilišnu suradnju pri Francuskoj ambasadi u Zagrebu.

Natječaj za stipendije za diplomski i poslijediplomski studij, kao i za diplomsko i poslijediplomsko stručno usavršavanje se nalazi ovdje. Rok za prijavu je 5. travnja 2020.

Dostupne su i jezične stipednije za usavršavanje francuskog jezika, natječaj se nalazi ovdje. Rok za prijavu je 31. ožujka 2020.

Kontakt za informacije:

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja