Pozvano predavanje prof.dr.sc. Victorie Apaptove sa Sveučilišta Cincinnati

Objavljeno: 07.09.2016

Pozivamo Vas na zanimljivo uvodno predavanje koje će se održati u petak, 23. rujna 10:00-12:00 h u dv 2 na lokaciji FOI 2 (Petra Krešimira IV). Predavanje će održati prof.dr.sc. Victoria Apaptova sa Sveučilišta Cincinnati, Ohio, SAD. Tema je vezana uz komuniciranje u međunarodnim radnim timovima. Studenti će se upoznati s iskustvima rada na Sveučilištima u SAD-u te s mogućnostima studijskog boravka u Americi.

Sadržaj izlaganja je sastavni dio uvodnog predavanja kolegija „Strategijsko upravljanje ljudskim potencijalima“ ak. godine 2016/17, a namijenjeno studentima 2. godine Diplomskog studija EP koji su protekle akademske godine odslušali kolegij „Pregovaranje u međunarodnom okruženju“.

Predavanje je otvoreno i za ostale studente te Vas pozivamo da se javite u što većem broju.