Pozvano predavanje iz SAD-a u sklopu Doktorskog studija

Objavljeno: 24.05.2017

Poštovane kolegice i kolege! Željeli bismo Vas obavijestiti da će se u petak, 26. svibnja u 16.00 h u Vijećnici Fakulteta (Pavlinska 2, 2. kat) održati zanimljivo pozvano predavanje otvorenoga tipa prof.dr.sc. Victorie Appatove sa Sveučilišta Cincinnati, Ohio, SAD pod naslovom  “Effective Learning Environment: How does it change in a new Technological Era?”. Izvodite će se putem Skype-a na engleskom jeziku.

Profesorica Appatova je dugogodišnja suradnica Fakulteta organizacije i informatike, promiče vrijednosti suradnje u međunarodnim timovima i kontinuirano doprinosi  istraživanjima u području kreiranja poticajnog okruženja za studiranje. http://www.ucclermont.edu/academics/Engligh_Language_Fine_Arts/appatova.html
Predavanje je organizirano u sklopu Doktorskog studija - kolegij “Odabrana poglavlja iz upravljanja organizacijom / Modul: Komuniciranje u međunarodnim projektnim timovima” – izv.prof.dr.sc. Violeta Vidaček Hainš. (Napomena:  Redovita nastava na kolegiju počinje u uobičajenom terminu u 14.00 h).

Ulaz je slobodan i za sve zainteresirane studente izvan Doktorskog studija.

Pozivano Vas da iskoriste priliku za umrežavanje i provedbu istraživanja u međunarodnom okruženju!