Poziv za prijavu u sustav podrške studentskim poduzećima

U svrhu podupiranja izvrsnosti, proaktivnosti i razvoja poduzetničke svijesti studenata Fakulteta organizacije i informatike, pozivamo sve studente i studentice koji su u procesu osnivanja vlastitog poduzeća, da pošalju prijavu za podršku razvoju vlastitog poslovnog pothvata.

Na godišnjoj bazi, u odabir će se uzimati 3-5 studentskih projekata, ovisno o kvaliteti i opsegu prijava. Tematika projekta treba biti povezana uz područje studija, a odluku o prihvatu u sustav za podršku razvoju poduzeća donijeti će Povjerenstvo za evaluaciju prijava.

Podrška studentskim projektima uključuje pokrivanje troškova računovodstvenih i pravnih  usluga, pravnu pomoć i savjetovanje.

Potrebno je dostaviti prijavnicu u zatvorenoj A4 omotnici sa sljedećim elementima:

• razrada opisa ideje
  • poslovni plan
  • motivacijsko pismo
  • popis članova tima

Prijave dostavite u Centar za podršku studentima i razvoj karijera u tiskanom i digitalnom obliku. Prvi krug prijava zatvara se u srijedu, 28. listopada u 16:00. Za sve upite, javite se na kontakt mail: cpsrk@foi.hr.