Poziv na radionicu u okviru projekta Pravo IT(i)

Objavljeno: 09.03.2020

Poštovane kolegice i kolege, pozivamo vas na radionicu u okviru projekta Pravo IT(i) čiji je cilj pravno opismenjavanje studenata FER-a i FOI-ja u domeni informacijskih tehnologija. Naglašavamo da je prijevoz autobusima osiguran za oba dana, no potrebno se prijaviti na linku koji donosimo u nastavku. Broj mjesta je ograničen.

ŠTO?
Pravo IT(i) je projekt namijenjen studentima Sveučilišta u Zagrebu čiji je cilj pravno opismenjavanje studenata FER-a i FOI-ja u pravu informacijskih tehnologija.
KADA I GDJE?
Radionica će se održati 24. ožujka i 25. ožujka 2020. na Fakultetu elektrotehnike i računarstva u Zagrebu.
TKO MOŽE PRISTUPITI?
Projekt je besplatan i dostupan svima koji su zainteresirani za ovo područje. Zbog ograničenog broja sudionika, potrebna je prijava na linku.

ZAŠTO SE PRIJAVITI?

Snalaženje u moru pravnih normi je težak zadatak za nekoga tko nema doticaja s pravnom strukom, a takvo nepoznavanje prava može dovesti do odustajanja. Nerijetko se događa da pravo bude više prepreka nego pomoć pri realizaciji onoga što se želi nekim projektom postići. Mi smo odlučili da takve prepreke nisu vrijedne našeg odustajanja i to nam je bio glavni poticaj za pokretanje radionice na ovu temu.

Za više informacija obratite se Studentskom zboru FOI-ja.