Poziv na predavanje: "Pregled istraživanja o digitalnoj transformaciji Laba za BPM i DT - FOI”

Objavljeno: 10.12.2019

U petak, 13. prosinca 2019. godine, u 12 sati, u dvorani 6 Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, doc. dr. sc. Martina Tomičić Furjan i doc. dr. sc. Igor Pihir, na poziv Odjela za menadžment u inženjerstvu i Odjela za računarstvo Hrvatske sekcije IEEE, predstaviti će pregled istraživanja o digitalnoj transformaciji Laboratorija za upravljanje poslovnim procesima i digitalnu transformaciju na Fakultetu organizacije i informatike.

Predavanje će biti na hrvatskom jeziku, a predviđeno trajanje s raspravom je 60 minuta. Otvoreno je za sve zainteresirane te se posebno pozivaju studenti.

Više o predavanju i predavačima pročitajte ovdje.