Poziv na dan studentskog savjetovanja na FOI-ju - „Dođi i pitaj – po faksu ne skitaj!“

Objavljeno: 14.03.2016

U ponedjeljak, 21. ožujka 2016. od 13 do 16 sati održat će se prvi po redu dan studentskog savjetovanja „Dođi i pitaj – po faksu ne skitaj!“. Radi se o događaju koji su zajedničkim naporima kreirali prodekanica za nastavu, doc.dr.sc. Renata Mekovec i Centar za podršku studentima i razvoj karijera s ciljem pružanja institucionalne podrške studentima na repetitivnoj bazi (planirano je jednom na mjesec – ovisno o interesu i odazivu studenata).

Na savjetovanju će biti prisutni prodekanica za nastavu, doc.dr.sc Renata Mekovec, predstavnici CPSRK-a te tijela Studentskog zbora - Studentski savjetnik Sven Vukelić i Studentska pravobraniteljica, Andrea Pleše. Savjetovanje se odnosi na moguće studentske probleme vezane uz planiranje studija, studentske obaveze, ispitne rokove, prilagodbe na studij te na ostale moguće studentske nedaće.

Svoj dolazak na savjetovanje najavite popunjavanjem forme najkasnije do nedjelje 20. ožujka 2016. godine u 12:00 sati.

Više informacija možete pročitati na CPSRK Portalu.