Postani CPSRK ambasador

Objavljeno: 07.03.2022

FOI-jev Centar za podršku studentima i razvoj karijera traži novu generaciju studenata ambasadora! Više u nastavku...

Pred nama je godina s pregršt CPSRK aktivnosti, a u tome će im pomoći i studenti ambasadori!

Poželjno je da se na ovaj poziv jave studenti s različitih studija i godina.

Što se od studenata očekuje:

• sudjelovanje i pomoć u organizaciji CPSRK aktivnosti što više prilagođenima studentskim potrebama (npr. provedba Tjedna karijera, organizacija pozvanih predavanja, stručnih i karijernih radionica);
  • informiranje kolega o aktualnim aktivnostima i poticanje na uključivanje;
  • izražavanje mišljenja, prijedloga i poboljšanja za bilo koju aktivnost koja ti je na umu;
  • upoznavanje studenata s korištenjem i funkcionalnostima CPSRK aplikacije;
  • kontinuirana komunikacija i suradnja s djelatnicima CPSRK-a na poboljšanju aktivnosti.

Što student dobiva:

• potvrdu o sudjelovanju u programu CPSRK ambasador;
  • vrijedno iskustvo i mogućnost direktnog povezivanja s poslodavcima;
  • dodatnu stavku u svom CV-ju;
  • razvoj različitih vještina (ovisno o uključenosti).

Prilikom prijave, studenti trebaju navesti ukratko zašto žele biti CPSRK ambasadori, kako shvaćaju spomenute zadatke i prijedloge za moguće promjene i poboljšanja.

Prijave se primaju do utorka, 15. ožujka, do 10:00 sati.

Prijave se predaju putem CPSRKapp.foi.hr!