CPSRK traži ambasadore

Objavljeno: 07.01.2020

Centar za podršku studentima i razvoj karijera (CPSRK) traži još nekoliko CPSRK ambasadora sa svih smjerova i godina studija koji će dobiti priliku sudjelovati u organizaciji i provedbi aktivnosti CPSRK-a.

Što se od tebe očekuje:

• Sudjelovanje i pomoć u organizaciji CPSRK aktivnosti što više prilagođenima studentskim potrebama
  • Informiranje kolega o aktivnostima i poticanje uključenosti
  • Izražavanje mišljenja, prijedloga i poboljšanja
  • Pružanje povratnih informacija

Što dobivaš:

• Potvrdu o sudjelovanju u programu CPSRK ambasador
  • Vrijedno iskustvo, mogućnost direktnog povezivanja s poslodavcima
  • Dodatnu točku u svom CV-ju

Prijaviti se možeš putem forme do ponedjeljka, 13. siječnja 2020., a nakon isteka roka za prijavu bit ćeš pozvan/a u drugi krug, na upoznavanje i kratak razgovor uz kavu!

Što kažu trenutni ambasadori i zašto su se uključili?

"Novo i zabavno iskustvo zbog mogućnosti izgradnje organizacijskih vještina, umrežavanja s ljudima, rada na poboljšanju aktivnosti koje FOI pruža te prilika da direktno utječemo na ono što se događa na FOI-ju! E.B."

„Tijekom ovih mjeseci postala sam aktivnija i komunikativnija osoba, ne bojim se reći što mislim niti predložiti nešto novo. Također, dobila sam priliku sudjelovati u pisanju objava na CPSRK web stranici, pomagati u organizaciji događaja kao što su CECIIS konferencija, Tjedan karijera pa i sam Dan fakulteta gdje sam shvatila kakav je to kvalitetan timski rad i da se sve što se zamisli može postići ako to doista i želimo!“ M.R.