Posjet Gradu Prelogu i Industrijskoj zoni Prelog

Poštovane studentice i studenti, Centar za podršku studentima i razvoj karijera u petak, 6. lipnja 2014. godine, organizira posjet Gradu Prelogu te Industrijskoj zoni Prelog u sklopu koje će se posjetiti poduzeća L&P Tehnologije d.o.o., Paul Green – Proizvodnja PG d.o.o. i Šestan – Bush d.o.o.

Posjet je namijenjen svim zainteresiranim studentima ekonomskog i informatičkih smjerova, a prijave se primaju do utorka 3. lipnja 2014. godine u 12:00 sati preko sljedeće forme.

Broj posjetitelja ograničen je na 35 studenata pa će se stoga prijave uzimati u obzir po redoslijedu zaprimanja.

Za sve dodatne informacije možete se javiti Centru za podršku studentima i razvoj karijera (cpsrk@foi.hr).

Polazak iz Varaždina je predviđen u 8.00 sati iza zgrade FOI-ja, a povratak oko 13.30 sati.

OKVIRNI PROGRAM POSJETE:

08,30h – 09,15h – Posjet Gradskoj upravi Grada Preloga: prezentacija gradonačelnika Grada Preloga Ljubomira Kolareka o Gradu Prelogu, njegovim aktivnostima, industrijskoj zoni, strategiji Grada Preloga, upravljačkim tijelima i njihov djelokrug, gospodarstvu (privlačenje stranih i domaćih investitora), aktualnim domaćim i međunarodnim projektima i ostaloj problematici vezanoj uz Grad Prelog.

09.30h – 10.30h –  Posjet tvrtci L&P Tehnologije d.o.o. u Prelogu koja je dio multinacionalne korporacije Leggett & Platt, čije se sjedište nalazi u Carthage, Missouri, USA. Leggett & Platt vodeći je svjetski proizvođač žičanih jezgri i ostalih komponenti za proizvodnju madraca i namještaja, koji danas zapošljava više od 19.000 djelatnika u više od 140 tvornica u 18 zemalja širom svijeta.  Aktivnosti koje će se odvijati tijekom posjeta LPT-u su upoznavanje i predstavljanje tvrtke, njezin core business, misija, strategija i vizija tvrtke, uloga ICT-a u poslovanju, te ostale informacije i podatci o LPT-u.

10.45h – 11.15h –  Posjet razvojno tehnološkom centru austrijskog proizvođača ženske modne obuće Paul Green – Proizvodnja PG d.o.o. Aktivnosti vezane uz posjet Proizvodnji PG d.o.o. su također upoznavanje i predstavljanje tvrtke, njezin core business, misija, strategija i vizija tvrtke, uloga ICT-a u poslovanju, te ostale informacije i podatci o Proizvodnji PG d.o.o.

11.30h  – 12.30h – Posjet tvornici Šestan – Bush d.o.o. koja se bavi proizvodnjom plastomernih proizvoda kao i kompozitnih proizvoda u području vojne opreme. Djeluje u proizvodnji vojnih kaciga tj. balističkih sredstava zaštite, biološko kemijskih sredstava zaštite i proizvodnji plastičnih dijelova. Aktivnosti vezane uz posjeta Šestan-Bush d.o.o. također obuhvaćaju upoznavanje i predstavljanje tvrtke, njezin core business, misija, strategija i vizija tvrtke, te ostale informacije i podatci o Šestan-Bush d.o.o.