Posjet gospođe Laile Miletic Vejzovic FOI-u

U četvrtak, 04. travnja 2013., Fakultet organizacije i informatike posjetila je gospođa Laila Miletic Vejzovic, voditeljica posebne zbirke Sveučilišne biblioteke na University of Central Florida iz Orlanda.

Gošću je pozdravio dekan Fakulteta, prof.dr.sc. Vjeran Strahonja te ukratko predstavio projekte i aktivnosti koji se provode na Fakultetu. Sastanku su prisustvovali studenti koji su 2011. i 2013. boravili na studentskoj razmjeni na Floridi. Susret je protekao u pozitivnom ozračju i prisjećanju boravka u SAD-u viđen očima studenata. Oni su posebno istaknuli volonterske i istraživačke projekte koji su nastali temeljem iskustava stečenih tijekom medunarodnih mobilnosti. Gospođa Laila Miletic Vejzovic je posjetila  knjižnicu FOI-a te se upoznala s njenim načinom rada.