Gošće iz Švedske na FOI-u

U sklopu Erasmus bilateralnog ugovora između Fakulteta organizacije i informatike i Mid Sweden sveučilišta, FOI će posjetiti dvije nastavnice s Mid Sweden sveučilišta.

Gospođa Ann Larsson-Dahlin, viši predavač umjetnosti i gospođa Janet Harling, mlađi predavač umjetnosti i engleskog jezika, na našem Fakultetu će boraviti od 12. - 19. svibnja 2011. Posjet se financira iz Erasmus programa, aktivnost Pripremni posjeti, te mu je svrha daljnje produbljivanje suradnje između partnera, priprema aktivnosti za intenzivne programe, prateće mjere, projekte itd.

Gošće iz Švedske će, između ostaloga, studentima i asistentima održati prezentacije o njihovom sveučilištu i mogućnostima koje pruža, predstaviti svoj rad i upoznati rad Udruge asistenata i Studentskog zbora, posjetiti varaždinske vrtiće itd.

Svi koji ih žele upoznati i priključiti se planiranim aktivnostima, mogu se javiti u Ured za međunarodnu suradnju FOI-a ili na e-mail: izabela.oletic@foi.hr