Poništenje Natječaja

Objavljeno: 02.02.2018

Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje Natječaja za izbor dva suradnika u suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta, u znanstvenom području društvene znanosti, znanstveno polje informacijske i komunikacijske znanosti na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“ na Katedri za razvoj informacijskih sustava te za izbor jednog suradnika u području prirodnih znanosti, polje matematika, za grupu predmeta vezanih uz matematiku na Katedri za kvantitativne metode.

Fakultet organizacije i informatike

Varaždin

Objavljuje

PONIŠTENJE NATJEČAJA