Poništenje natječaja raspisanog 27. srpnja i 5. rujna

Objavljeno: 23.10.2018

Fakultet organizacije i informatike objavljuje Poništenje natječaja za jednog suradnika na Katedri za razvoj informacijskih sustava i jednog suradnika u sklopu "Projekta razvoja karijera mladih istraživača - izobrazba novih doktora znanosti Hrvatske naklade za znanost.

Fakultet organizacije i informatike
Varaždin

Objavljuje

PONIŠTENJE NATJEČAJA

Raspisanog 27. srpnja2018. godine (NN 68/2018) pod točkom 8. za

jednog suradnika u suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta, (m/ž) u znanstvenom području društvene znanosti, znanstveno polje informacijske i komunikacijske znanosti na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“ na Katedri za razvoj informacijskih sustava

Raspisanog 5. rujna 2018. godine (NN 79/2018) pod točkom 1. za

jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta (m/ž) za znanstveno područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, na određeno vrijeme, u sklopu “Projekta razvoja karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti” Hrvatske zaklade za znanost.