Podizanje studentskih iskaznica - "X-ica"

Objavljeno: 23.09.2016

Studenti prve godine sveučilišnog preddiplomskog studija Informacijski/poslovni sustavi i studenti prve godine sveučilišnog preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva svoje studentske iskaznice - "X-ice" mogu podići 26. rujna 2016 prema objavljenom rasporedu.

• Studenti 1. godine preddiplomskog studija Informacijski/poslovni sustavi mogu podići svoje studentske iskaznice u ponedjeljak 26.9.2016. od 10 do 14 sati u garderobi Fakulteta – zgrada FOI1, Pavlinska 2.
  • Studenti 1. godine preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva mogu podići svoje studentske iskaznice u ponedjeljak 26.9.2016. od 10 do 13 sati u predhodniku Fakulteta – zgrada FOI2, Petra Krešimira IV.

Napomena: Studenti koji imaju mjesto prebivališta izvan Varaždinske županije trebaju donijeti potvrdu o prebivalištu.