Podcast 'FOI Business Talks' ove srijede s Lukom i Markom Krčmarom

Objavljeno: 13.02.2023

Fakultet organizacije i informatike u suradnji s Prvom školskom televizijom realizira četvrtu podcast emisiju 'FOI Business Talks', u kojoj gostuju braća poduzetnici i FOI alumni studenti Marko i Luka Krčmar iz tvrtke Livmark d.o.o. Braća Krčmar podijelili su s voditeljicom, dr. sc. Dinom Korent, svoju karijernu priču. Podcast će biti emitiran ove srijede, 15. veljače u 18:00 sati na YT kanalu FOI-ja i putem Facebook stranice FOI-ja.

O TVRTKI

Tvrtka Livmark d.o.o. osnovana je 2019. godine i 100% je u privatnom vlasništvu. Glavni cilj je pridonijeti konkurenciji pametnih rješenja za kuće, stanove, ugostiteljske objekte i poslovne prostore. Dakle ne gradimo objekte već smo specijalizirani da ih učinimo "pametnijima". Također, nudimo i usluge digitalnog marketinga što je samo po sebi širok pojam. Stečenim znanjem u IT sektoru još dodatno proširujemo spektar usluga koje nudimo u sklopu digitalnog marketinga. Pri tome koristimo suvremenu opremu i nudimo aktualne usluge koje mijenjamo prema potrebama klijenata na tom području.