Peta podcast emisija FOI-ja ugostit će marketinškog eksperta Dinu Oreškog

Objavljeno: 03.04.2023

Fakultet organizacije i informatike je u suradnji s Prvom školskom televizijom realizirao petu podcast emisiju 'FOI Business Talks', u kojoj gostuje Dino Oreški, alumni FOI-ja, Chief Growth Officer u kompaniji IntechOpen i vlasnik agencije za digitalni marketing Upping.

Dino Oreški je karijeru počeo u Neckermannu prije 12 godina, a prvi radni zadatak nakon diplome mu je bio – preseliti katalog na webshop. Nakon toga postaje voditelj eCommerce odjela u Quelleu gdje je zadužen za vođenje tima i u to vrijeme najvećeg webshopa u Hrvatskoj. Potom prelazi u KG Mediu, agenciju specijaliziranu za promociju hrvatske turističke ponude gdje provodi online oglašivačke kampanje bazirane na online booknzima. Iduća postaja je Inventa, na poziciji Web & eCommerce managera gdje je bio project manager web shopova. Vraća se u turizam, u Dubrovačke Vrtove Sunca. Bio je voditelj digitalnog marketinga u Spanu i konzultant u Udruzi eCommerce Hrvatska. Danas radi na poziciji Chief Growth Officer-a u tvrtki IntechOpen i vodi agenciju za digitalni marketing Upping. Dino je marketinški genijalac koji vješto kombinira tehnologiju i marketing, a studirao je upravo na FOI-ju.

Dino Oreški podijelio je s nama svoju karijernu priču i bogato marketinško iskustvo u emisiji koju u srijedu, 5. travnja 2023. u 18:00 sati vodi Ivana Fojs, mag. oec.

Podcast emitiramo na našoj FB stranici i FB stranici Prve školske televizije te putem našeg YT kanala.