Panel rasprava "Budućnost obrazovanja u Hrvatskoj"

Objavljeno: 20.08.2019

U sklopu 5. Kongresa savjeta mladih Republike Hrvatske, u subotu 24. kolovoza 2019. u Varaždinu će biti održana panel rasprava na temu "Budućnost obrazovanja u Hrvatskoj", u kojoj će sudjelovati i novoizabrana dekanica FOI-ja izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep.

Savjet mladih Grada Varaždina u suradnji sa Koordinacijom savjeta mladih Republike Hrvatske u Varaždinu organizira 5. Kongres savjeta mladih Republike Hrvatske. U sklopu Kongresa, u subotu, 24. kolovoza 2019., u Županijskoj palači Varaždinske županije održat će se panel rasprava na temu "Budućnost obrazovanja u Hrvatskoj".
Panelisti na raspravi bit će:

• prof. dr. sc. Blaženka Divjak, ministrica znanosti i obrazovanja
  • dr. sc. Ivan Čehok, gradonačelnik Grada Varaždina
  • izv. prof. dr.sc. Krešimir Buntak, Sveučilište Sjever – pročelnik Odjela za logistiku i održivu mobilnost
  • izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, novoizabrana dekanica Fakulteta organizacije i informatike
  • Sanja Ostroški, direktorica Regionalnog ureda Varaždin - Hrvatska udruga poslodavaca
  • Lana Velimirović Vukalović, ravnateljica Pučkog otvorenog učilišta Varaždin

Panel rasprava počinje u 18:00 sati.

Više informacija o kongresu dostupno je ovdje.