Okrugli stol - MEDINFO

U sklopu IPA projekta „MEDINFO - Razvoj kurikuluma za Interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij medicinske informatike“, u petak 14. studenoga 2014. godine s početkom u 14:00 sati u  dvorani O (2. kat) Škole narodnog zdravlja „Andrija Štampar“ Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Rockefellerova 4, Zagreb održat će se okrugli stol o standardu kvalifikacije sveučilišni specijalist medicinske informatike.

Projekt MEDINFO financiran je u sklopu programa IPA: Komponenta IV – Razvoj ljudskih potencijala, temeljem poziva za "Daljnji razvoj  i  implementaciju Hrvatskog kvalifikacijskog okvira". Projekt zajedno izvode sastavnice Sveučilišta u Zagrebu - Fakultet organizacije i informatike (nositelj) i Medicinski fakultet – Škola narodnog zdravlja"Andrija Štampar" (partner). Uz sastavnice Sveučilišta u Zagrebu, suradnici na projektu su Hrvatsko društvo za medicinsku informatiku, Hrvatska gospodarska komora i Ericsson Nikola Tesla d.d.

Okrugli stol organiziran je u sklopu redovite godišnje skupštine Hrvatskog društva za medicinsku informatiku, a cilj mu je predstaviti dosadašnji rad na razvoju standarda kvalifikacije sveučilišni specijalist medicinske informatike te pokrenuti raspravu relevantne stručne javnosti o obrazovanju kao preduvjetu za informatizaciju zdravstva.

Dodatne informacije o projektu, kao i programu okruglog stola te nacrtima dokumenata možete pronaći na službenoj Web stranici projekta MEDINFO na linku: http://medinfo.unizg.hr.

Program okruglog stola