Održana ITEMA 2023 konferencija na FOI-ju s temom 'Informatika, turizam, ekonomija, menadžment i poljoprivreda'

Objavljeno: 26.10.2023

Više od 200 autora iz 26 zemalja prisutno je na današnjoj hibridnoj konferenciji ITEMA 2023. na Fakultetu organizacije i informatike (SUZG FOI). Svoje radove na konferenciji predstavili su znanstvenici i istraživači Fakulteta organizacije i informatike.

Svrha godišnje ITEMA konferencije je podržati snagu znanstvenih istraživanja i širenje rezultata istraživanja s ciljem unaprjeđenja društva kroz napredovanje znanja, kreiranje politika i poboljšanje života. Cilj konferencije je pružiti znanstveni doprinos istraživača i znanstvenika u području informacijske tehnologije, turizma, ekonomije, menadžmenta i poljoprivrede, potičući napredak kroz izvrsnost i suradnju.

Više informacija pronađite ovdje.

Fotogalerija u nastavku...