8. Međunarodna znanstvena konferencija - CRODMA 2023

Objavljeno: 19.10.2023

Pozivamo vas na sudjelovanje u radu 8. Međunarodne znanstvene konferencije – CRODMA 2023., koja će se održati na FOI-ju u Varaždinu 20. listopada 2023. godine. Glavni organizator je Hrvatska udruga za direktni i interaktivni marketing. Suorganizator konferencije je i Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti HAZU, a konferencija se održava uz potporu Fakulteta organizacije i informatike. Više informacija dostupno je ovdje.

Pozvana predavanja održat će:

• Bruno Krneta, INVENIAM, obrt za kreativne i poslovne usluge: “Kada kreativnost zakaže: korištenje AI u svakodnevnim zadacima”
  • Dubravka Srkulj, LAQO osiguranje: „Transformacija korisničkog iskustva u osiguranju kroz marketing i GPT“

Osim pozvanih predavanja, više od 40-tak domaćih i stranih marketinških stručnjaka i znanstvenika razmijenit će svoje spoznaje i iskustva vezana uz promjenu dosadašnjih marketinških paradigmi pod utjecajem digitalne tehnologije.

Konferenciju će otvoriti:
  • Prof. dr. sc. Damir Dobrinić, predsjednik Hrvatske udruge za direktni i interaktivni marketing i predsjednik Programskog odbora CRODMA konferencije
  • Prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa, dekanica Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu
  • Dr. sc. Neven Bosilj, gradonačelnik grada Varaždina
  • Dr. sc. Vladimir Huzjan, upravitelj Zavoda Hrvatske akademije u Varaždinu

Konferencija će biti prigoda za dodjelu priznanja i zahvalnica.

Cijeli program konferencije dostupan je ovdje.