Održana info tribina povodom raspisivanja Natječaja za Erasmus+ studijski boravak u ak. godini 2018./19.

Objavljeno: 07.02.2018

Na Fakultetu organizacije i informatike je 6. veljače 2018. godine u 12 sati, u Dvorani 3 održana informativna tribina za studente koji su iskazali interes za studijski boravak u ak. godini 2018./19. Tribinu je organizirao Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja.

Teme info tribine bile su natječajna dokumentacija i važne informacije za prijavu, upoznavanje studenata s njihovim mogućnostima, kao i s partnerskim sveučilištima i destinacijama. Prodekanica za znanstvenoistraživački rad, izv.prof.dr.sc. Nina Begičević Ređep, je na početku info tribina pozdravila studente i objasnila koje su prednosti razmjene. Nakon prezentacije stručne suradnice Ureda za međunarodnu suradnju, Ivane Fojs o općenitim informacijama Erasmus+ programa i dostupnim destinacijama za studente FOI-ja, studentica Ines Belac predstavila je svoje iskustvo studijskog boravka na FEUP-u, u Portugalu. Prezentacija voditeljice Ureda za međunarodnu suradnju Izabele Oletić Tušek, obuhvatila je potrebnu natječajnu dokumentaciju, kao i postupak online prijave. Nakon prezentacija studenti su imali vremena za pitanja i nedoumice.

Kako je sve izgledalo možete vidjeti na slikama.

Prezentacije s info tribine možete vidjeti ovdje: