Info tribina – Erasmus+ studijski boravak

Objavljeno: 03.03.2017

Povodom raspisivanja Natječaja za Erasmus+ studijski boravak u ak. godini 2017./18., u četvrtak 9. ožujka 2017. godine u 10 sati u Fakultetskoj vijećnici (FOI1, 3. kat desno), održat će se informativna tribina.

Pozivamo sve zainteresirane studente za Erasmus+ razmjenu da prisustvuju događaju.

Teme će biti:

• Natječajna dokumentacija i važne informacije za prijavu
  • Partnerska sveučilišta i upoznavanje destinacija
  • Usporedba studijskih programa i predmeta na engleskom
  • Iskustva FOI erasmusovaca
  • Prednosti razmjene
  • Ostala pitanja i nedoumice

Poveznica na Natječaj (rok za prijavu je 16. ožujka 2017.)

Dođi i informiraj se, postani i ti Erasmus student!

S veseljem obavještavamo studente kako smo izradili vodič kroz mogućnosti za međunarodnu razmjenu za FOI studente pod nazivom "Zašto, kako i kamo otići na razmjenu?" Vodič sadrži korisne informacije o destinacijama na koje studenti mogu na Erasmus, praksi u inozemstvu, postupku prijave, odgovore na česta pitanja i nedoumice, te mnoštvo drugih informacija.

Digitalnu verziju vodiča možete pronaći na web stranicama FOI-ja, ovdje.
Tiskanu verziju Vodiča možete dobiti u Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (FOI1, 1. kat, soba 56 - pokraj dv. 4).