Održana FOIJADA

U subotu 16.06.2012. održana je još jedna FOIJADA – Dan sporta na Fakultetu organizacije i informatike.

U jutarnjem (sportskom) dijelu dana održana su natjecanja u malom nogometu i stolnom tenisu. Konkurencija je bila velika, a igrači su se žustro borili za pobjedu.

Tako je u malom nogometu zlato osvojila ekipa Vertigo (Rigo, Perić, Pavetić, Tomić, Ljevak, Švab, Bulić, Halambek, Čanić, Radić), srebrne medalje je osvojila ekipa BALAVCI (Kramaci, Punčec, Petrić, Šagij, Vidaček, Matijević, Turčin, Kostanjevec M., Večerić, Kostanjevec A.), dok je broncu osvojila ekipa Sons of pitches (Horvat, Kocijan, Breznik, Pandžić, Poljak, Gotal, Alić, Ivančić, Tomaš, Trupina).  Detaljnije rezultate možete vidjeti ovdje.

U stolnom tenisu je 1. mjesto osvojio Frane Runjić, 2. mjesto Maja Pavleković, a 3. mjesto osvojio je Josip Čanić. Detaljnije rezultate turnira u stolnom tenisu možete vidjeti ovdje.

Zanimljiva je bila i utakmica između djelatnika FOI-a i studenata koja je završila „prijateljskim“ rezultatom 4:4. Kako je sve zajedno izgledalo, možete vidjeti na priloženim slikama.

Navečer je održana podjela nagrada te prigodna fešta za sve sudionike FOIJADE. Zahvaljujemo svima na sudjelovanju i fer igri te čestitamo pobjednicima!

Fotografije s FOIJADE