Objavljeni rezultati natječaja za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini 2019./20.

Sveučilište u Zagrebu je objavilo rezultate natječaja za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini 2019./20.

REZULTATI natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE – studijski boravak – za ak. godinu 2019./20.

Studenti kojima je odobrena financijska potpora, u tablici su označeni plavom bojom te se za njih automatski smatra da prihvaćaju stipendiju i odlazak na razmjenu. U slučaju odustanka studenta mjesto se dodjeljuje sljedećem studentu na rang listi.

Rok za odustanak je najkasnije do 15. svibnja 2019. za zimski semester, odnosno do 5. rujna 2019. za ljetni semester.

Čestitamo svim studentima Fakulteta organizacije i informatike koji su se prijavili za Erasmus+ studijski boravak u 2019./20. i ostvarili pravo na stipendiju!

Molimo buduće Erasmus studente da pažljivo pročitaju rezultate natječaja te slijede upute. Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja će sa studentima održati nekoliko informativnih i pripremnih sastanaka, a o terminima će studenti biti obaviješteni putem e-maila.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja
international@foi.hr